FOR TRAVEL FOR TRAVEL
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR TRAVEL

Ford Motor Company, s. r. o. jako titulární partner společnosti ABF, a. s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Hale 4

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 4.

 

Přijďte si prohlédnout prostorné osmi- až devítimístné Tourneo Custom ikonický Mustang, SUV a crossovery Kugu a S-MAX, Mondeo pro manažery. Vystavujeme i Focus, univerzální vůz pro rodinu i podnikání, a překvapivě prostorný kompaktní vůz KA+.

 

Naši specialisté Vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro Vás i zvýhodněnou nabídkou při příležitosti této výstavy.

 

Více o modelech Ford na www.ford.cz.

29.03.2017 15:35:40 více


Akční záběry bez otřesů a chvění

Společnost Pelikan Daniel představí ruční stabilizátor kamery s UHD kamerou X3/FC350H umožňující natáčení dokonalých video snímků ve vysokém rozlišení 4K nebo focení v rozlišení 12MPx. Pohyby bez rozmazání. Akční záběry bez otřesů a chvění. Perfektní video i když se pohybujete. Díky vyspělým
technologiím navrženým speciálně ke stabilizaci kamery bez ohledu na pohyb vám DJI Osmo pomáhá zaznamenat videa a fotografie jako nikdy předtím. Je to mnohem víc než jen kamera. Pomáhá vám tvořit s větší svobodou než kdy jindy. To vše najdete v Hale 4 u stánku 4B19.

29.03.2017 15:20:46 více


Na FOR TRAVEL se představí i Obytné vozy s.r.o.

Rádi bychom Vám představili novou řadu obytných vozu LMC 2017, která i nadále staví na dvou hlavních konkurenčních výhodách, které jsou vysoká doložnost a 12-tiletá záruka na těsnost pláště. Díky, kterým jsou obytné vozy LMC několik kroků před konkurencí.

12 let záruka na těsnost pláště je zajištěna díky „Long Life Technology“, která zaručuje těsnost a odolnost nástavby.

Prodej obytných vozů MORELO a LMC, Půjčovna obytných vozů a prodej kempingového příslušenství značky Brunner a elektromobil TESLA. To vše najdete v expozici 4B7.

27.03.2017 13:10:02 více


Přijďte si vyzkoušet jízdu na kolonožce

Kolonožka je  jedinečný osobní přepravní prostředek pro malé i velké. Veškerý pohyb Kolonožky je řízen jezdcem, který přenáší váhu na špičky, respektive paty, a tím udává Kolonožce směr dopředu či vzad. Velký výběr kolonožek najdete v Hale 4 na stánku 4B22, Jízdu na Kolonožkách si můžete vyzkoušet v Hale 5 na ploše 5A5.

27.03.2017 11:27:30 více


Relax - objevte horké trendy letošní sezóny

Relax - nejoblíbenější česká značka slunečních brýlí - bezpečné brýle pro děti i dospělé za rozumnou cenu - široká nabídka modelů i barev pro malé i velké sportovce. 

Můžete vyzkoušet a zakoupit na veletrhu For travel v Hale 4 u stánku 4B20.

24.03.2017 15:14:16 více


Cestuj, užívej a odpočívej v super sedacím pytli.


Na veletrhu FOR TRAVEL si můžete také zasoutěžit a vyhrát sedací pytel Jupigo v modré nebo zelené barvě. Je to jedinečný kousek, který nelze zakoupit standartní cestou. Zábavná soutěž o sedací pytel Jupigo bude probíhat po celou dobu veletrhu na stánku 4B9.

23.03.2017 14:02:39 více


Luxusní obytný vůz MORELO na polárním kruhu

MORELO je dokonalost, kvalita a souhra v každém detailu. 

Vizionář firmy MORELO Jochen Reimann se rozhodl zdolat s obytným vozem MORELO polární kruh na severu Švédska. Společně se svou manželkou strávili  7dní na polárním kruhu v - 36°C právě v obytném voze MORELO, který po celou dobu testoval v extrémních podmínkách.

Dnes už ví, že i na polárním kruhu MORELO vytvoří teplo domova pro každého z vás. Můžete zhlédnout fenomenální film z polárního kruhu na našich webových stránkách: www.morelo.cz/aktuality-videa                             

Luxusní obytné vozy MORELO budou i součástí výstavy FOR TRAVEL v Praze ve dnech 6. - 9.4. 2017

www.morelo.cz

20.03.2017 16:23:45 více


Výstava Turistických známek

Vážení příznivci Turistických Známek!

 

S příchodem jara a nové turistické sezóny si Vás dovolujeme pozvat na Veletrh For Travel v Praze Letňanech ve dnech 6 - 9. 4. 2017.

Na veletrh kromě tradiční výstavy pro Vás připravujeme, kolekci pražských Turistických známek, Turistických Nálepek s audiobedekrem, Stamp medailí a štítků, tradičních Turistických štítků na hůl, 3D Výletek i 3D magnetických Mini-výletek.

Veletrh je také vhodné místo k setkání, na Vaši návštěvu se těšíme.

 

  Váš tým Turistických Známek

13.03.2017 16:06:37 více


Vstupenka se slevou na veletrh FOR TRAVEL

Stáhněte si slevu na vstupné při veletrhu FOR TRAVEL. Místo 150Kč vás vstupenka bude stát 100Kč. Voucher ke stažení naleznete zde.

09.03.2017 13:48:02 více


Jupigo - POMOCNÍK PRO SNADNÉ CESTOVÁNÍ

Ahoj, jmenuji se Jupigo, jsem otevřený cestovatelský projekt, který spojuje regiony, jejich obyvatele, společnosti a cestovatele v jeden svět zážitků.

Chci každému umožnit zažít radost z cestování bez ohledu na cíl, hranice či limity. Proto se u mě rodiny s dětmi, cestovatelé, cyklisté i lidé s omezeným pohybem či vozíčkáři mohou podělit o své objevy, unikátní výletní trasy, místa, rady i o svůj svět s ostatními.
Jsem skvělým pomocníkem pro cestování bez starostí. Stačí pár kliknutí a najdu skutečná dobrodružství, autentické zážitkové trasy lidí, nejkrásnější místa i tajemná zákoutí, která nejsou v průvodcích. Po celém světě zobrazím na mapě nejbližší ubytování, jednoduše jej zarezervuji a poté přidám do plánované trasy.

Díky mně si každý může prožít svůj dnešní příběh znovu i za 10 let, protože své zážitky z cest bude mít vždy na dosah ruky uložené na jednom místě s fotkami, trasou i poznámkami jako pravý cestovatelský deník, který budu střežit jako oko v hlavě!
Jsem jedno místo a mnoho možností pro cestování: jsem mapou, cestovatelským deníkem, inspirací, turistickým průvodcem i nástrojem pro tvorbu unikátních zážitků

06.03.2017 15:17:18 více
předchozí následující
Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje