FOR TRAVEL FOR TRAVEL
Organizátor


ABF, a.s.

Speciální edice drinku BUBBLEOLOGY pro veletrh FOR FAMILY 2017


 

Ochutnejte si svou oblíbenou značku MORELO, LMC, BRUNNER

 

Londýnská značka Bubbleology přináší na český trh moderní verzi čaje pro všechny věkové  kategorie. Originální londýnské bubble tea od Bubbleology je široká škála osvěžujících ochucených ovocných a krémových čajů, které dodají energii. 

Londýnská značka Bubbleology vstoupila na český trh v srpnu 2012 a nabízí produkt s názvem „bubble tea“.  Pokud jste hádali, že jde o čaj, jste velmi blízko. Je to jeho mladší příbuzný, vylepšený dalšími přísadami, díky kterým se z něj stává něco zcela nového, jiného, zábavného a samozřejmě moc chutného. Jedná se o takzvané extra: ochucené kuličky, želé nebo tapioku, které ze svého kelímku vysajete pomocí nezbytné součásti drinku, tlustého brčka.

Vybírat lze ze široké škály ovocných a krémových příchutí, které se dokonce míchají dohromady. Jeden den si můžete namíchat jablko s jahodou, druhý den mango s vanilkou a tak lze pokračovat po dobu několika let! Můžete jej pít teplý či studený, s ledem i bez ledu… Bubbleology se vždy přizpůsobí vaší momentální náladě, chutím i potřebám.

Základem bubble tea od Bubbleology  je vždy čerstvě louhovaný zelený jasmínový čaj nebo rooibos a všechny ingredience mají tu nejvyšší kvalitu, kterou trh momentálně nabízí. Více o těchto čajích na www.bubbleology.cz

Značka Bubbleology je hravá stejně jako nápoj, který vám její zástupce s úsměvem namixuje.

Speciální edice pro veletrh FOR FAMILY 2017

DRINK MORELO:

Základem je zelený čaj s příchutí švestky, limetky s marakujovými kuličkami


Zpět na seznam aktualit
Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje