FOR TRAVEL FOR TRAVEL
Organizátor


ABF, a.s.

Vaše cestovaní s obytnými vozy MORELO a luxusními hodinkami od společnosti Beny


Cestování s obytnými vozy Morelo přináší svobodu a zážitky. Součástí vašich cest mohou být také originální šperky a hodinky od společnosti Beny, které se přizpůsobí každé situaci a zpříjemní vaše chvíle na celém světě.

Možná Vás zaujme nabídka renomovaných značek Parmigiani Fleurier, Corum, Longines, Rado, Franck Muller, Tag Heuer a Graham.

Touha vlastnit šperky patří mezi nejstarší lidské potřeby. Společnost Beny má dlouholetou tradici rodiny Topalli, jejíž historie a jméno je spjato s malebným městem na ostrově Istrie, Rovinje.

To je nejvíce obdivováno pro své historické jádro, v jehož starobylých domech najdeme obchody s pestrou nabídkou uměleckých výrobků a šperků.

A právě zde v roce 1976 začíná tradice, zkušenosti z výroby, zpracování šperků i obchodu s diamanty z generace na generaci, z otce na syna.

První obchod v České republice rodina Topalli otevřela v roce 1993. Díky své nabídce a individuálnímu přístupu si našla velké množství zákazníků.

Postupem času se společnosti začala zvětšovat nejen nabídka, kterou rozšířila o hodinky, ale také o další prodejny.  Více na informací najdete na  webových stránkách www.beny.cz

Těšíme se na Vás na veletrhu FOR TRAVEL ve dnech 6. - 9. 4.2017, kde poprvé uvidíte, jak se vozí luxus v luxusu.  Najdete nás v HALE 4 – B7 - Obytné vozy s.r.o.  – jediný importér značky MORELO pro Českou republiku a luxusní hodinky od společnosti BENY spol. s.r.o.

Více informací na www.morelo.cz a značku hodinek od společnosti www.beny.cz jako jejich součást.

 

 

 


Zpět na seznam aktualit
Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje