FOR TRAVEL FOR TRAVEL
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR TRAVEL

Příprava 7. ročníku veletrhu FOR TRAVEL

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás  informovali o zahájení příprav veletrhu turismu a rodinného cestování FOR TRAVEL, který se bude konat v novém termínu
9. – 11. 3. 2018. Taktéž bychom Vás chtěli informovat o novém souběhu veletrhů společně s FOR CARAVAN, FOR BOAT a HLUBINA. Nový souběh zmíněných akcí je pro vystavovatele zárukou vysoké návstěvnosti. 

 

 

02.08.2017 10:52:48 více


Veletr For Travel právě začal

Dnes od 10 hodin až do neděle 17 hodin se na vás těšíme na stáncích velerhu For Travel.

06.04.2017 12:52:36 více


Začíná soubor veletrhů FOR FAMILY: přijďte si užít spoustu zábavy

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 otevírají brány souboru veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Na jednu vstupenku tak budete moci navštívit veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto. V Hale 6 bude po celou dobu veletrhu pro děti připraveno nafukovací skákací městečko na více než 1100 m2! Přijďte si odpočinout, nakoupit a užít spoustu zábavy.

 

Návštěvu veletrhu můžete spojit s LEGO výstavou BRICK REPUBLIC. Dětská vstupenka veletrhů FOR FAMILY slouží jako 70Kč sleva na dětské vstupné výstavy BRICK REPUBLIC.

06.04.2017 09:58:36 více


Vaše cestovaní s obytnými vozy MORELO a luxusními hodinkami od společnosti Beny

Cestování s obytnými vozy Morelo přináší svobodu a zážitky. Součástí vašich cest mohou být také originální šperky a hodinky od společnosti Beny, které se přizpůsobí každé situaci a zpříjemní vaše chvíle na celém světě.

Možná Vás zaujme nabídka renomovaných značek Parmigiani Fleurier, Corum, Longines, Rado, Franck Muller, Tag Heuer a Graham.

Touha vlastnit šperky patří mezi nejstarší lidské potřeby. Společnost Beny má dlouholetou tradici rodiny Topalli, jejíž historie a jméno je spjato s malebným městem na ostrově Istrie, Rovinje.

To je nejvíce obdivováno pro své historické jádro, v jehož starobylých domech najdeme obchody s pestrou nabídkou uměleckých výrobků a šperků.

A právě zde v roce 1976 začíná tradice, zkušenosti z výroby, zpracování šperků i obchodu s diamanty z generace na generaci, z otce na syna.

První obchod v České republice rodina Topalli otevřela v roce 1993. Díky své nabídce a individuálnímu přístupu si našla velké množství zákazníků.

Postupem času se společnosti začala zvětšovat nejen nabídka, kterou rozšířila o hodinky, ale také o další prodejny.  Více na informací najdete na  webových stránkách www.beny.cz

Těšíme se na Vás na veletrhu FOR TRAVEL ve dnech 6. - 9. 4.2017, kde poprvé uvidíte, jak se vozí luxus v luxusu.  Najdete nás v HALE 4 – B7 - Obytné vozy s.r.o.  – jediný importér značky MORELO pro Českou republiku a luxusní hodinky od společnosti BENY spol. s.r.o.

Více informací na www.morelo.cz a značku hodinek od společnosti www.beny.cz jako jejich součást.

 

 

 

05.04.2017 10:26:08 více


Doprovodný program veletrhu For travel

po celou dobu akce :

Výstava turistických známek - Hala 4 4B26

Létání s drony: Hala 4 expozice Pelikán 4B19

Jízdy na kolonožkách: Hala 4 stánek 4B22, jízdy v Hale 5 plocha 5A5

Zábavná soutěž o sedací pytel Jupigo: Hala 4 4B9

31.03.2017 11:05:17 více


Vylaďte si kuchyň svého obytného vozu značkou Brunner

Každý detail je důležitý, proto jsme rádi, že vám můžeme představit italskou značku Brunner, která dává důraz nejen na detaily, ale také kombinuje veselé barvy. Brunner je rodinná společnost, pro kterou je důležitá kvalita, design a funkčnost již od roku 1960. Nyní nabízí více než 1500 kusů doplňků a příslušenství pro cestování s obytnými vozy a karavany. Všechny výrobky najdete na našem e-shopu:  www.pujcovna-vozu-obytnych.cz/eshop.

Letošní kolekce značky Brunner je ještě více vyladěná a barevná.

Jídelní sady jsou vyrobeny z Melaninu, což je kvalitní plastový materiál se specifickými vlastnostmi: odolnost proti teplu a vlhkosti, protiskluzový povrch, nárazuvzdorný, lze mýt v myčce a vhodné je i pro mrazák, atd...

Všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ke kempování patří také grilování. Svobodné cestování s obytným vozem nabízí vždy komfort po všech stránkách. Nemusíte jíst jídlo z „ešusu“, ale můžete si užít požitek ze stolování, kdekoliv na světě.

Značka Brunner nabízí speciální sadu nádobí ke grilování, které vám umocní požitek z jídla.

Sada BBGRILL : https://www.pujcovna-vozu-obytnych.cz/eshop/seznam

Prodej příslušenství značky Brunner bude součástí výstavy FOR FAMILY v Praze ve dnech 6.- 9. 4. 2017, kde představíme novou kolekci 2017.

Těšíme se na Vás v HALE 4 – B7 spolu s naši nabídkou obytných vozu značek MORELO a LMC.

Prodejce značky Brunner v České republice je společnost:

Obytné vozy s.r.o., více informací o značce Brunner zde: www.pujcovna-vozu-obytnych.cz/eshop

 

31.03.2017 08:38:09 více


Znáte značku AMPHIBIOUS - suché vybavení?

Společnost Adventure-vybavení představí své produkty, které jsou odolné a univerzální, dobře použitelné při sportu, práci a volnočasových outdoorových aktivitách. Jsou navrženy ve spolupráci s odborníky na tyto a pro typ aktivity: horolezectví, trekking, lyžování, snowboarding, potápění, námořnictví, plachtění, potápění, šnorchlování, plavání, serfování, kitting, vodáky, rafting, kanoistika, paragliding, horské kola, motorkáři, lovci / rybáři, air-soft, kempování, cestování a volný čas.

AMPHIBIOUS je registrovaná značka stejnojmenné společnosti.

Najdete v hale 4 na stánku 4B14.

www.adventure-vybaveni.cz

 

30.03.2017 15:23:21 více


LMC slaví 5 let na Českém trhu

Obytné vozy značky LMC jsou na Českém trhu od roku 2012 a letos slaví 5 let úspěšného prodeje. Vývoj v obytných vozech LMC stále stoupá, hlavní konkurenční výhody všichni dobře znají, což svědčí o stále zvyšujícím se zájmu o obytné vozy a karavany značky LMC.  Když nakoukneme do historie, zjistíme, že od roku 1991 je LMC součástí skupiny Hymer a v roce 2015 slavilo LMC 60 let vášně pro karavaning.

Přednosti obytných vozů a karavanů LMC je 12 let záruka na těsnost pláště, která je zajištěna díky „Long Life Technology“ zaručuje těsnost a odolnost nástavby.

Ve standartní výbavě obytných vozů LMC modelové řady 2017 je inovativní technologie iBusConnect. Tato technologie vyvinutá ve spolupráci se značkou Truma umožňuje ovládání obytných vozů LMC pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

 

Prodej obytných vozů LMC bude součástí výstavy FOR FAMILY v Praze ve dnech  

6.- 9. 4. 2017.  Těšíme se na Vás v HALE 4 spolu s naši nabídkou obytných vozu značek MORELO.

 

Hlavní importér pro Českou republiku je společnost Caravan Centrum Pardubice s.r.o., druhý prodejce je společnost Obytné vozy s.r.o., která sídlí v Kladně.

Vše o obytných vozech LMC :  www.LMC-caravan.cz

30.03.2017 11:57:50 více


Speciální edice drinku BUBBLEOLOGY pro veletrh FOR FAMILY 2017

 

Ochutnejte si svou oblíbenou značku MORELO, LMC, BRUNNER

 

Londýnská značka Bubbleology přináší na český trh moderní verzi čaje pro všechny věkové  kategorie. Originální londýnské bubble tea od Bubbleology je široká škála osvěžujících ochucených ovocných a krémových čajů, které dodají energii. 

Londýnská značka Bubbleology vstoupila na český trh v srpnu 2012 a nabízí produkt s názvem „bubble tea“.  Pokud jste hádali, že jde o čaj, jste velmi blízko. Je to jeho mladší příbuzný, vylepšený dalšími přísadami, díky kterým se z něj stává něco zcela nového, jiného, zábavného a samozřejmě moc chutného. Jedná se o takzvané extra: ochucené kuličky, želé nebo tapioku, které ze svého kelímku vysajete pomocí nezbytné součásti drinku, tlustého brčka.

Vybírat lze ze široké škály ovocných a krémových příchutí, které se dokonce míchají dohromady. Jeden den si můžete namíchat jablko s jahodou, druhý den mango s vanilkou a tak lze pokračovat po dobu několika let! Můžete jej pít teplý či studený, s ledem i bez ledu… Bubbleology se vždy přizpůsobí vaší momentální náladě, chutím i potřebám.

Základem bubble tea od Bubbleology  je vždy čerstvě louhovaný zelený jasmínový čaj nebo rooibos a všechny ingredience mají tu nejvyšší kvalitu, kterou trh momentálně nabízí. Více o těchto čajích na www.bubbleology.cz

Značka Bubbleology je hravá stejně jako nápoj, který vám její zástupce s úsměvem namixuje.

Speciální edice pro veletrh FOR FAMILY 2017

DRINK MORELO:

Základem je zelený čaj s příchutí švestky, limetky s marakujovými kuličkami

30.03.2017 08:40:12 více


Tesla, která objela svět

Na veletrhu FOR TRAVEL si můžete na vlastní oči prohlédnout Teslu, která zdolala celý svět. Ale již dnes můžete zjistit, jak cesta probíhala! Jiří Vlk v loňském roce objel zeměkouli elektromobiilem Tesla. Ve středu v osm večer bude společná živá debata o tom, co zažil v místech, kde i silnice byla trošku zázrak. Vysílání se účastní Jiří Vlk, Jaromír Marušinec, Petr Jahoda, Miroslav Minařík, Karel Herma a možná i další. Živě streamujeme na adrese http://www.Elektrika.TV/  Více se dozvíte na facefooku

30.03.2017 08:28:34 více
následující
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje