FOR TRAVEL FOR TRAVEL
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR TRAVEL

2. uzávěrka přihlášek za zvýhodněnou cenu

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vám připomenout blížící se termín 2. uzávěrky přihlášek pro výstavu FOR TRAVEL  za zvýhodněnou cenu pronájmu plochy. Uzávěrka přihlášek za zvýhodněnou cenu je 15.1.2016. Nenechávejte své přihlášení na poslední chvíli a využijte čas na důkladnou přípravu expozice. Jsme připraveni řešit s vámi všechny otázky vaší účasti, cenu plochy se slevou, umístění, stavby stánku a vybavení.

07.01.2016 13:24:31 více


PF 2016

Vážení vystavovatelé, návštěvníci,


děkuji za vaši přízeň a projevenou důvěru v roce 2015. Přeji vám klidné vánoční svátky a hodně spokojenosti a úspěchů do roku následujícího.


Těším se na naši společnou cestu v roce 2016. 

Tomáš Kotrč

generální ředitel ABF, a.s.


22.12.2015 12:31:00 více


Upozornění pro vystavovatele

Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání EXPO Guide S.C., Fair Guide, Connect Publisher S.C.
 
Společnost ABF, a.s. potvrzuje, že nemá a v minulosti neměla s uvedenými společnostmi, které vydávají katalog hospodářských subjektů, žádné smluvní vztahy, které by se vztahovaly k prezentaci a propagaci vystavovatelů na veletrzích a výstavách. Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik těchto firem.
 
Doporučujeme, aby vystavovatelé na nabídky Expo Guide, Connect Publisher a podobných firem nereagovali.
 

Oficiálním partnerem společnosti ABF, a.s., která zpracovává katalogy a průvodce pro návštěvníky, je firma Exponex s.r.o.

 

09.12.2015 15:22:51 více


FOR TRAVEL se vrací mezi jarní veletrhy

Vážení vystavovatelé, obchodní partneři, rádi bychom vás pozvali na obnovenou výstavu cestovního ruchu FOR TRAVEL. Jsme velice rádi, že můžeme tuto výstavu po pěti letech přivítat v neustále se rozšiřující rodině veletrhů pořádných společností ABF, a.s. v PVA EXPO PRAHA. Cílem výstavy je vytvoření atraktivní přehlídky firem podnikajících v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na koncové zákazníky – od nabídky cestovních kanceláří, ubytovacích a stravovacích služeb, wellness, dopravy až například po sortiment sportovního vybavení a potřeb pro kempování a turistiku nebo cestovní pojištění a finanční služby.
Atraktivitu výstavy zajišťuje mimo jiné také jeho zařazení do skupiny veletrhů FOR FAMILY, které patří k největším jarním veletržním akcím v PVA EXPO PRAHA. Věříme, že tímto krokem přilákáme k návštěvě ještě více návštěvníků, kterých je každoročně okolo 30 000, a že si výstava FOR TRAVEL zajistí své pevné místo v našem veletržním kalendáři. Budeme rádi, když k jeho úspěchu svou účastí přispějete. Jsme připraveni vám k tomu poskytnout ty nejlepší podmínky a zázemí jednoho z nejmodernějších a největších veletržních areálů v našem hlavním městě. O kvalitě výstavy svědčí také spolupráce s asociacemi ACČKA a ACKA, vládní agenturou Czech Tourism a hlavním odborným mediálním partnerem COT.

10.11.2015 15:57:36 více